حال و هوای بازار ارز و طلا به روایت «اقتصادنیوز»؛ ق حال و هوای بازار ارز و طلا به روایت «اقتصادنیوز»؛ قیمت دلار رنج شد/ عقبگرد قیمت طلا و سکه کدخبر: ۵۹۳۱۸۵ ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۴:۲۹ اقتصادنیوز: قیمت طلا و سکه امامی در بازار امروز در حالی پایین آمدند که قیمت دلار در بازار آزاد نوسان محدودی را ثبت کرد.

به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت دلار امروز یکشنبه 29 مرداد ماه در تهران نسبت به روز قبل نوسان محدودی را ثبت کرد و در حول و حوش 48 هزار  و 800 تومان به فروش رسید.

هرات هم امروز بعد از یک روز تعطیلی در حالی آغاز به کار کرد که اسکناس آمریکایی در مقایسه با عصر پنحشنبه گذشته افت و خیز قابل توجهی را ثبت نکرده بود.نرخ حواله درهم نیز نسبت به روز قبل تقریبا رنج بود و در حدود 13 هزار و 500تومان به فروش رسید.

فعالان بازار می گویند در هفته پایانی ماه مرداد کاهش تقاضا باعث شده دلار در یک منطقه خاص نوسان رفت و برگشتی را تجربه کند. 

قیمت دلار امروز  یکشنبه 29 مرداد ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با کاهش نامحسوس 6 تومانی نسبت به روز گذشته در  سطح 41 هزار و 309 تومان قرار گرفته است.

همچنین قیمت یورو که روز گذشته به کانال 44 هزار تومانی افت پیدا کرده بود، امروز در سقف همان کانال باقی مانده است.  قیمت یورو امروز  با افزایش 26 تومانی نسبت به روز گذشته در سطح 44 هزار و 954 تومان قرار گرفته است.

در همین راستا قیمت درهم امارات نیز با رقم 11 هزار و 248 تومان بر تابلو درج شده است که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب 37 هزار و 554 تومان، 40 هزار و 868 تومان و 10 هزار و 225 تومان درج شده است.

قیمت انواع ارز در سایت کانون صرافان نیز امروز با افت دلار و افزایش یورو و درهم همراه بوده است.

قیمت دلار امروز ‌یکشنبه 29 مرداد ۱۴۰۲ به صورت توافقی در سایت کانون صرافان ایرانیان (تا حوالی ساعت 12:30) با کاهش جزیی هفت تومانی نسبت به روز گذشته بطور میانگین 41 هزار و 308 تومان اعلام شده است.

در همین سایت قیمت یورو توافقی نیز امروز با افزایش 18 تومانی رقم میانگین 44 هزار و 953 تومان برای آن درج شده است.

قیمت درهم امارات به صورت توافقی بطور میانگین معادل 13 هزار و 147 تومان اعلام شده که با افزایش 50 تومانی همراه شده است.

بازار طلا و سکه هم امروز شاهد عقبگرد قیمت ها بود. قیمت طلا 18 عیار امروز در مقایسه با روز قبل تقریبا 10 هزار تومان پایین تر از دیروز بود و در حدود 2 میلیون و 280 هزار و 500 تومان به فروش رسید. قیمت سکه امامی هم در زمان نگارش این گزارش با کاهش تقریبا 100 هزار تومانی درحدود 27 میلیون و 700هزار تومان معامله شد. 

همچنین بخوانید دلار جانی برای صعود ندارد؟/قیمت طلا و سکه پایین آمد تاکتیک صبر در بازار دلار / سکه عقب نشینی کرد بازار دلار و سکه به خواب رفت! دلار و درهم رنج شد / سکه عقب نشینی کرد قیمت دلار نرخ حواله درهم اقتصادنیوز قیمت سکه امامی قیمت دلار در بازار آزاد قیمت دلار توافقی قیمت یورو توافقی قیمت درهم مبادله ای 29 مرداد قیمت درهم امارات امروز کپی لینک کوتاه کپی شد var newsMasterIdForRate = "1252400"; ۲ این مطلب برایتان مفید است؟ item->alias)): $files = glob("images/gallery/".$this->item->alias."/*.*"); echo '
'; for ($i=0; $i '; } endif; ?>