بارشیک گروه شرکت های بارشیک هولدینگ طلا جواهرات و گردشگری

اخبار بارشیک

هر روز زندگی کن

برندگان قرعه کشی بهمن ماه 97 اعلام شدند.

تکنیک احراز هویت جدید در تلفن همراه برای جلوگیری از هک شدنفناوری لیپاس یا احراز هویت با اسکن حرکات لب، برای جلوگیری از سوءاستفاده از تلفن همراه طراحی شده است.

ژیوار و پریزاد واحد های جدید بارشیک به زودی راه اندازی می شوند .

طرح ضد کارگری اصلاح قانون تامین اجتماعی مجلس رأی ندهدرییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران با انتقاد از طرح اطلاح پارامتریک قانون تأمین اجتماعی گفت: نتیجه این طرح بالا بردن حداقل سن بازنشستگی کارگران و افزایش حق بیمه کارگران از ۷٪به ۹٪خواهد شد.

رشد دلار قیمت طلا را به پایین ترین سطح در یک هفته اخیر رساندسایت طلا : به دنبال افزایش ارزش دلار آمریکا قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز پنجشنبه کاهش یافت.

کاهش ۴۰۰۰میلیارد تومانی بدهی بانک‌های خصوصی رشد ۳۲ درصدی سپرده‌های کوتاه‌مدتبدهی بانک‌های خصوصی و غیردولتی به بانک مرکزی در آبان ماه امسال به 105 هزار و 580 میلیارد تومان رسید که هر چند نسبت به آبان ماه سال گذشته و اسفند 96 رشد قابل توجهی داشته است، امت نسبت به ماه قبل 4160 میلیارد تومان کاهش نشان می‌دهد.

راهکار لاریجانی برای کاهش مصرف بنزینرئیس مجلس در دیدار با مدیرعامل شرکت ملی گاز راهکاری برای کاهش مصرف بنزین و کاهش آلودگی هوا ارائه کرد.

پاسپورت معنوی ایرانیان چیست؟رئیس فراکسیون فرش مجلس گفت: پاسپورت معنوی کشورمان فرش است.

نقره به زودی به جایگاه اصلی خود در بازار جهانی بازمی گرددسایت طلا : نتایج یک تحلیل اقتصادی نشان می دهد نقره به زودی به جایگاه اصلی خود به عنوان یک فلز باارزش و گرانبها باز خواهد گشت.

فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازاری با کد ملی آغاز شدتحویل گوشت درب منازلمدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازاری با کدملی و کدپستی آغاز شد و دو فروشگاه جدید هم به زودی اضافه می‌شود.

رشد ۶۹درصدی بورس با پاره کردن برجاماز ابتدای سال ۱۳۹۷ شرکت‌های بورسی که عمدتاً صادرات محور هستند با افزایش قیمت سهامشان رو به رو شدند و شاخص بورس توانست بارها رکوردشکنی کند و حتی در مقطعی به کانال تاریخی ۲۰۰هزار واحدی نزدیک شود.

۲.۵ میلیون کیلوگرم گوشت از گمرکات کشور در حال ترخیص استمعاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران گفت: بیش از 2515000 کیلوگرم گوشت قرمز از گمرکات کشور در حال ترخیص است.

پیش‌بینی یک فعال اقتصادی : طلا ارزان نمی‌شود نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز با اشاره به تحلیل و ارزیابی های صورت گرفته گفت: قیمت طلا کاهش نمی یابد.

نشان ملی

logo-samandehi

 

 

 

آمار بازدید

امروزامروز1781
دیروزدیروز1725
این هفتهاین هفته3506
این ماهاین ماه25743