جشنواره برند محبوب به عنوان گسترده ترین نظرسنجی مردم در زمینه محبوبیت برندها، بستری برای شناسایی برندهای محبوب مردم فراهم نموده است تا ضمن شناسایی برندهای خوشنام ایرانی توسط مردم، زمینه تقدیر از این برندهای خوشنام و معتبر را فراهم آورد. بدیهی است برندهای محبوب منتخب مردم، جایزه اصلی خود را از دست مصرف کنندگان دریافت می نمایند و این بزرگترین افتخاری است که یک برند می تواند در بازار کسب نماید.

محبوب بودن نشان دهنده سهمی است که برند از ذهن و قلب مشتریان بدست آورده است و مفهومی بسیار فراتر و تاثیرگذارتر از سهم بازار دارد. برندی که سهم قلبی خوبی را از مشتریان در اختیار داشته باشد، زمینه توسعه بازار خود را در حد وسیعی فراهم آورده است و همراهی مشتریان را به عنوان مهمترین دارایی کسب نموده است.

به گفته مدیر روابط عمومی مجموعه زرین صنعت خوشبخت، جشنواره برند محبوب به‌ صورت سالانه و با نظرسنجی از مشتریان برگزار می‌شود، برندهای برتر در گروه‌های مختلف کالا و خدمات انتخاب می‌شوند؛ در پایان نظر سنجی مردمی هفتمین جشنواره برند محبوب و طبق آرا کسب شده در جشنواره امسال که به صورت آنلاین برگزار شد، برند خوشبخت در گروه برنج به عنوان برند محبوب مردمی انتخاب شد.

در این جشنواره از نظرسنجی کاربران برای شناسایی میزان محبوبیت شرکت‌های فعال در هر یک از گروه‌های کالا و خدمات استفاده می‌شود. شرکت‌کنندگان در نظرسنجی که استفاده‌کنندگان از این برندها هستند، با توجه به ویژگی‌های تأثیرگذار در محبوبیت یک برند، آن‌ها را در گروه‌های مختلف رتبه‌بندی می‌کنند.

برند خوشبخت با هدف تأمین و توزیع کالاهای اساسی مصرفی خانوار در سراسر کشور از سال ۱۳۹۷ در دل شرکت زرین صنعت خوشبخت متولد شده است.